izmir escort bayan

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1980 yılın da Bayrampaşa da 300 m²’lik bir han içerisinde kuruldu. Üretime dört ürünle başlandı ve bugün 10.000 m²’lik alan içerisinde yüze yakın ürünle geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Firmamız özel kimyasalları alanın da yüksek kimya mühendislerimiz, metalurji mühendislerimiz ve manyetik-penetrant uzmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Firmamızın uzmanlaştığı faaliyet alanların da müşterilerimize tüm ürün ve beklentilerini dünya standartların da karşılamaktayız.

Türkiye de Tahribatsız Muayene Malzemeleri üretiminde ürünlerin MPA HANNOVER onaylı Tip sertifikalarına sahip ilk ve tek yerli üretici olmamızın yanında, parti deneyleri laboratuvarlarımızda EN ISO 3452-2, AMS-2644, ASTM E 1417,EN ISO 9934-2 , AMS 2641, ASTM E 1444 standartlara uygun bir şekilde yapılıp, ürünlerimiz sertifikalandırılarak müşterilerimize gönderilmektedir. Ürünlerimizin dolumu birinci sınıf modern aerosol tesisimizde ve profesyonel bir ekiple yapılmaktadır.AR-GE çalışmalarımız uzman ekibimizle, değişen ve gelişen dünyamızdaki tüm ihtiyaçlar ve yenilikler göz önünde bulundurularak, artan hızla çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün gruplarımız Tahribatsız muayene malzemeleri,Tekstil yardımcı kimyasalları ,Metal bakım ve koruma kimyasalları,Otomotiv bakım ve koruma kimyasalları, Elektronik bakım ve koruma kimyasalları ile dünyada 21 ülkede bayiliklerimiz aracı ile faaliyet göstermekteyiz.

İhtiyacınız olan alanda AR-GE ekibimiz ile çalışmalar yapmaktayız.

Bir çok konuda Türkiye’de ilk olmamızın getirdiği tecrübeleri, en iyi şekilde kullanabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Sizlere şirketimiz/ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi verebilmek adına geri dönüşünüzü bekler, iyi çalışmalar dileriz.